Прем'єр анонсував оновлення Угоди про асоціацію з ЄС

2440040Кабмін зробить усе необхідне, щоб наступний рік став максимально успішним для України з точки зору європейської інтеграції, підкреслив Олексій Гончарук.

У 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це 6 грудня заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук після зустрічі з головою комітету у закордонних справах Європарламенту Девідом Макалістером, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми не маємо жодного сумніву, що європейський вектор України є правильним вибором, - і Україна буде продовжувати рухатися в цьому напрямку", - зазначив прем'єр.

Він вказав, що візит делегації Європарламенту "демонструє, що в ЄП сильна підтримка проєвропейського вектора і в наступному політичному сезоні".

Як підкреслив Гончарук, одне із завдань, яке стоїть перед українським урядом, - оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, яка повинна відбутися у 2021 році.

"Ми вивчаємо всі пункти цієї угоди для того, щоб разом з нашими колегами зробити її максимально ефективною, зручною і успішною для обох сторін. Для України, безумовно, євроінтеграція є завершеним вибором, і вона підтверджує свою ефективність", - вказав глава Кабміну.

За його словами, Україну, зокрема, цікавить "промисловий безвіз" - ACAA agreement - "домовленості, які дозволять нашому бізнесу вільно торгувати з європейськими колегами".

Джерело: ua.korrespondent.net

При цьому вихід України на перше місце обумовлений двома чинниками - успіхами всередині країни і проблемами в інших державах регіону, зокрема, в Молдові.

on 07 грудня 2019